Ahojte Mate niekto nejake typy na parkovanie vo Viedni ? Do nedavna ked som mal ,,zajazdy,, na kratsiu dobu som parkoval u http://www.mazur-parken.at/ ... kde to vyslo ohodne lacnejsie ako na parkoviskach priamo pred terminalom a jazdi odtial free shuttle bus ale na 3 tyzdne to uz take vyhodne nieje Dik M. EDIT - DETAILNE INFO O MOZNOSTIACH PARKOVANIA ZADARMO  .

Letisko Wien (VIE) - Schwechat - parkovanie

Založil ve fóru Letiště

B je správně.

0 Citovat

Mailand napsal(a):

Co to zkrouhly ze 100 na 50 míst tak je to marný.. Jedině hodně dlouho dopředu.

Ahoj, funguje tato akce tak, že prvních 50 lidí, kteří si první den v měsíci (např. rezervuji 1.11.2017 krátce po půlnoci na termín leden 2018) udělají rezervaci platí 1EUR/den nebo to platí pro prvních 50 lidí, kteří si rezervují parkování v konkrétním měsíci(např. na leden 2018), ke kterému se to vztahuje?

0 Citovat

Co to zkrouhly ze 100 na 50 míst tak je to marný.. Jedině hodně dlouho dopředu.

0 Citovat

Neviete, či ešte funguje parkovanie na letisku za 1 Euro / deň v Parkhause? Už dlhšie to sledujem a vždy sa dopracujem len ku komerčnej výške parkovného.

0 Citovat

Prodám parkování na letišti ve Vídni parkplatz :parkhaus 3,od 31.3.2017 -15.00hod do 14.4.2017 -13.00 za 1000kc.
TEL.731586894

0 Citovat

Prodám parkování na letišti ve Vídni parkplatz :parkhaus 3,od 31.3.2017 -15.00hod do 14.4.2017 -13.00 za 1000kc.
TEL.731586894

0 Citovat

Ahoj,muzete mi poslat link na wien university,co si dat za okno.dekuji

0 Citovat

Ahoj,muzete mi poslat link na wien university,co si dat za okno.dekuji

0 Citovat

Nabízím nepoužitý 8 denní parkovací lístek u letiště ve Vídni parkovišti "Parkplatz Mazur" - platnost: do 31.3.2017, cena 750 Kč.

0 Citovat

Já tam na konci října stál přesně týden hned u toho hřiště a vůbec nic se mi s autem nestalo a na hlavní cestě na podélném stála stříbrná koktávka i když sem přijel a byla tam i jak jsem odjížděl a taky nedotčená.

Já jsem teda taky podlehl lehké paranoie a tak jsem si v práci vytiskl 2 strany o wiena university ... ( zabralo mi to 2min a ty papíry jsem nechal za sklem a udělalo mi to neskutečný klid na duši smiley

Za mě je to stále v pohodě. (stál jsem tam už třikrát)

0 Citovat

Len bacha na to, ze v Bratislave bude viac blbcov na m2, neviem ako je bezpecna na dlhodobe parkovanie s nie SK znackami. Zial

0 Citovat

Robofoxx: ok, taky jsem nemusel reagovat tak prudce, vytočil mě ten dement, takže bychom se tahali asi navzájem, ale sorry smiley Samozřejmě nikomu nepřeji, aby našel auto s propíchnutými pneumatikami, nicméně je to přesně jak píše cali. A zastávám názor, že pokud mám na to, abych jel na letiště autem, tak mám i na to, abych zaparkoval na bezpečným místě. Aktuálně má Mazur navíc akci, tak kdyžtak koukni.

Bear: Dotčený se ozval? Fakt nebudu s právě s Tebou řešit na co reagovat a na co ne.

0 Citovat

smiley jsem lehkovážný člověk a pokud se spálím, tak se spálím a proto to tam někde stranou parknu u toho plotu jak minule smiley

Jinak, abych to uzavřel i z mé strany ... nejsem zakomplexovaný, jen vychovaný. A proto mě opravdu delší dobu až mrzelo/sralo, že tu jsou lidi, kteří hodně často spíš kritizují a místo rady následuje urážka/povýšení. nemám to rád ani v životě. A když se to už stalo podruhé i mi na naprosto normální dotaz tak mě to už vytočilo a JeremiÁŠE bych nejraděj v tu chvíli vytahal osobně za uši.

Toť vše.

Na konci října podám report jak to s parkováním vypadalo. - nevěřím tomu, že tam místní chodí se psem s kudlou v kapse

0 Citovat

a co tak platene garaze v meste?
napr. toto pri Simmeringu http://www.wipark.at/eportal3/ep/conten ... ntId/81522
na den 5 euro, na mesiac pri objednani online 55 euro. Stanica S7 cca 2km... ale to sa mi uz zda prekombinovane smiley to uz zaparkovat v Bratislave a zobrat Regiojet/Slovak lines za par euro smiley

0 Citovat

Řetězcům se to určitě nelíbí, bacha na to. A určitě tam něco o tom, že parkoviště je pro zákazníky po dobu otevření i bude na ceduli, takže hrozí pokuta nebo odtah, parkoviště je jejich majetek a tak se jim ani nelze co divit... A to samé parkoviště okolo nádraží. Ty jsou určené hlavně pro místní pendlery, kteří dojíždí za prací do Vídně. Protože již řadu let tyto parkoviště nestačí a domácí pracující nemají kde parkovat, obce okolo Vídně toto řeší jednoduše, omezením parkování na 24h viz Fischamend. Takže než bych někde nechal auto, dobře bych si to prověřil...
Aby to nebylo slovy klasika: "Příště by vás ta koruna ušetřená na marce mohla přijít draho..." smiley

0 Citovat

Kaiserebersdorf vypadá dobře, i přímo u nádraží je parkoviště a vypadá to, že auta parkují i podél přilehlých silnic, to by nemuselo být zpoplatněno.
A jak se tváří rakouské řetězce na dlouhodobější parkování na jejich parkovištích, tuší někdo?

0 Citovat

divoka diskusia smiley tak ma napadlo, ze nie je niekde po trase S7-cky na schwechat nejaky shopping, kde by sa to dalo odparkovat bez kompromisov? Vyhodis ludi na letisku, zoberies auto niekam do Viedne a naspat vlakom za par euro. Napr. pri Kaiserebersdorf je v blizkosti Hofer, Lidl a nejake zahradne centrum s parkoviskami. Mozno by to stalo za to preskumat to, ak by mal niekto cestu.

0 Citovat

@eremi: Už delší dobu sleduju, že máš až přehnanou potřebu se vyjadřovat zcela ke všemu a taky ve chvíli, kdy to ani není až tak zapotřebí. Ten dotaz na aktuální parking je tady na tomto fóru zcela v pohodě a je dobré vědět, že ty gumy už místní propichují už třeba tak nějak pravidelně...jeden aby měl vážně obavu se něco zeptat. No ale to jsem odbočil...
Kdysi se dalo parkovat taky bezpečně a v klidu zde:
https://goo.gl/V34sgh

0 Citovat

Ok, tak když já jsem dement, tak co jsi Ty - uplakanej zakomplexovanej chudáček? Můžeš mi sdělit co na mých odpovědích shledáváš natolik závadným, aby jsi si tady takhle otvíral hubu? Zrovna v kauze kufry bych řekl, že jsem se do Tebe nenavážel vůbec a na účet přítlkyně jsem udělal vtípek. Jinak i výše jsem se ptal co Ti na mé odpovědi vadilo ale a dozvím se kdy Ti dorazily kufry a že řešíš zpožděný let,vypadá to, že si tady na každého vedeš knihu hříchů a pak už to místo diskuze rozjedeš v ukřivděném stylu
A neschopného a pomalu debilního člověka z Tebe nikdo nemusel dělat, dělal jsi ho a děláš ho ze sebe sám.
Tím bych to za sebe uzavřel a snad se nedočkáme dalšího Tvého hysterického výlevu.

0 Citovat

Díky opět jste mi jen dokázali že zrovna vy jste ti dementi smiley (Nicky mouse a EREMI)

Protože Kufry mi došly po 4 dnech do vesničky za sygirii. Zničený, pootvíraný.

To, že jste se naváželi do mé přítelkyně jsem taky přešel. Že mám nalítané X desítek letů, bydlel a studoval jsem v cizině a přitom jste tam ze mě dělali neschopného až pomalu debilního člověka to jsem taky přešel. Ale to je tím, že nejsem arogantní český internetový vysmíválek a donedávna jsem bral jeste CL jako seriozní stránku s forem, kde zjistím jak zajímavé informace, tak se i doptám když něco nevím. Ale poslední dobou už se tu zjevně nemůžu zeptat na informace, které tady mají thready X let staré. "Letisko Wien (VIE) - Schwechat - parkovanie"

Nejde jen o mě. shodíte spoustu příspěvku a dotazů.

Mimochodem jste se nad mým příspěvkem o Srí Lance tak vyonanovali, že mi NIKDO z vás nebyl schopen říct to, na co jsem se tam ptal. Momentálně se řeší zpožděný přílet do destinace o 10hodin.


ANO mirjur to jsem si taky myslel, ale posledních pár měsíců se tady usídlil místni gang frajerů a nemůžeš se tu na nic zeptat, jen si dělat srandu ze stevardů, z lidí co cestují poprvé a nebo si lepí kurf potravinovou folii.

0 Citovat

No mě by třeba taky hodně zajímalo, jaké jsou tam s tím parkováním nejčerstvější zkušenosti, vzhledem k tomu, že se taky budu muset rozhodnout, jak se do Vídně dopravit. To propíchání mohl být ojedinělý případ, když se to nadále nebude opakovat (a lidi to tu potvrdí), tak budu v klidu, jinak ale asi zvolím bus... A myslím si, že dotaz byl položen ve správném vlákně, nebo ne? Je to tady doufám mj. k výměně zkušeností...?

0 Citovat

Puberťáci! Jakýkoliv dotaz je prostě dotaz!!! nicky a eremi...hodně štěstí v životě Vám přeji!

0 Citovat

1. v textu ses ptal na zkušenost ke zničení pneu ne na to, jestli bylo plno. Možná teda by nebylo od věci lépe formulovat dotazy. A na jednu stranu cituješ post se zkušností se zničením pneu a na druhou píšeš, že je to přes čáru, trochu schizofrenie. Smysl těchto stránek asi vidím trochu jinde než v parkování v okolí letišť. Jen tak mimochodem, pokud se někdo už rozhodne cestovat na letiště autem, tak automaticky počítám s náklady na parkování, navíc na letiště, kam se dá bez problémů dostat busem/vlakem.
2. co Ti přijde na mé předchozí odpovědi tak strašného, aby jsi tady spustil takovou scénu?
Edit: Na ten bod 2, už nemusíš reagovat, už to chápu, jsem si říkal odkud je ten nick povědomej, to je ta katastrofa s nedoručným zavazadlem na Srí Lanku! To vše vysvětluje smiley

0 Citovat

Mně teda přijde měsíc stará zkušenost dost čerstvá. Co čekáš co Ti řekne někdo jinej? Dost pravděpodobně se nic nestane, ale taky může a je jen na Tobě jestli Ti stojí za to ušetřit pár desítek euro a riskovat zničení pneu za stovky euro. Mimochodem se těm místním u letišť nedivím, že se jim nelíbí, že tam parkují cizinic,co jedou na letiště, byť neříkám, ať řežou gumy.

0 Citovat

Tak to je špatné. smiley A nedá se zaparkovat přímo před nádražím Fischamend? Nebo třeba v Maria Ellend (další zastávka vlaku)?

0